چگونه می توان یک فیلم Reels را از برگه Reels به صفحه پروفایل منتقل کرد؟

چگونه می توان یک فیلم Reels را از برگه Reels به صفحه پروفایل منتقل کرد؟

اینستاگرام به تازگی ویژگی جدید خود را با نام "Reels" در بیش از 50 کشور جهان راه اندازی کرده است. این ویژگی به شما امکان می دهد یک فیلم کوتاه ایجاد کرده و آن را مستقیماً در خود برنامه اینستاگرام ارسال کنید. Reels با مجموعه ای از تنظیمات سفارشی سازی راه اندازی شده است. در این مقاله ، نحوه افزودن یک Reel به شبکه نمایه خود به جای تب پیش فرض Reels را پوشش خواهیم داد.

تب Reels در اینستاگرام چیست؟

Instagram Reels با چند تغییر در برنامه اینستاگرام همراه است که عمدتا برای برجسته کردن این ویژگی جدید و یافتن راهی برای ادغام آن در صفحه پروفایل شما بود. تب Reels مانند تصویر زیر به صفحه پروفایل اضافه شده است و قرار است محل همه Reels منتشر شده شما باشد.

show me your profile grid چیست

به طور پیش فرض ، هنگامی که Reel را منتشر می کنید ، Reels به برگه Reel اضافه می شوند. ولی این امکان وجود دارد که Reel را به قسمت profile grid (یا همان نمایه عمومی)اضافه کنید..

چگونه می توان به جای تب Reels ، یک فیلم Reels را به profile grid خود اضافه کرد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، وقتی یک ویدیوی Reels را به پیج خود ارسال می کنید ، به طور پیش فرض به برگه Reels اضافه می شود. با این حال ، اگر می خواهید ویدیوی Reels شما بیشتر در دسترس باشد ، می توانید آن را با بقیه پست های اینستاگرام خود به profile grid یا همان صفحه عمومی خود اضافه کنید. به نکته توجه داشته باشید مهم نیست که شما کجا ویدیوی Reels را اضافه می کنید ، در هر حال همچنان در فید مخاطبان شما نشان داده می شود.

برای افزودن یک فیلم Reels به پیج خود ، ویدئوی خود را ضبط کنید ، سپس روی دکمه پیکان ضربه بزنید تا به صفحه اشتراک گذاری برسید. (مانند شکل زیر)

show me your profile grid

اکنون در برگه «Reels» تنظیمات « اشتراک گذاری » را روشن کنید ، سپس دکمه اشتراک گذاری زیر را فشار دهید.(مانند شکل زیر)

show me your profile grid

ویدئوی Reels شما به عنوان جدیدترین پست در صفحه پروفایل شما ظاهر می شود. توجه: فیلم Reels شما در profile grid (صفحه عمومی پروفایل) شما و همچنین برگه Reels در پروفایل شما ظاهر می شود.

چگونه می توان یک فیلم Reels را از برگه Reels به صفحه پروفایل منتقل کرد؟

بله ، می توانید ویدیوی Reels خود را در هر نقطه به profile grid (صفحه عمومی پروفایل) خود منتقل کنید و بالعکس. با این حال ، انتقال ویدیو باعث نمی شود که دوباره در فید ظاهر شود. با انتقال ویدئو پست جدیدی ایجاد نمی شود. در عوض ، یک نسخه از اصل ایجاد می کند. این بدان معناست که نظرات و لایک های شما در پست صفحه عمومی کپی می شود. برای انتقال ویدئوی Reels از برگه Reels به صفحه عمومی ، فیلم Reels را در برگه Reel انتخاب کنید و روی سه نقطه در پایین ویدیو ضربه بزنید.(ماننده شکل زیر)

show me your profile grid چیست

حالا "Add to Profile Grid " را انتخاب کنید.

show me your profile grid

متوجه خواهید شد که فیلم Reels در profile grid (صفحه عمومی پروفایل) شما کپی شده است.

مطالب مرتبط