پکیج ها

بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید

فالوور کلاب هاوس

۱۰۰ فالوور کلاب هاوس
۲۹٬۰۰۰ تومان
۲۰۰ فالوور کلاب هاوس
۵۸٬۰۰۰ تومان
۵ درصد تخفیف
۵۵٬۰۰۰ تومان
۵۰۰ فالوور کلاب هاوس
۱۴۵٬۰۰۰ تومان
۵ درصد تخفیف
۱۳۰٬۰۰۰ تومان
1K فالوور کلاب هاوس
۲۹۰٬۰۰۰ تومان
۱۰ درصد تخفیف
۲۶۰٬۰۰۰ تومان
2K فالوور کلاب هاوس
۵۸۰٬۰۰۰ تومان
۱۵ درصد تخفیف
۴۹۰٬۰۰۰ تومان
5K فالوور کلاب هاوس
۱٬۴۵۰٬۰۰۰ تومان
۲۵ درصد تخفیف
۱٬۰۸۰٬۰۰۰ تومان
10K فالوور کلاب هاوس
۲٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان
۳۰ درصد تخفیف
۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
20K فالوور کلاب هاوس
تومان ۵٬۸۰۰٬۰۰۰
۳۵ درصد تخفیف
۳٬۷۷۰٬۰۰۰ تومان

سوالات متداول در مورد خرید فالوور کلاب هاوس

بله ، خرید فالوور کلاب هاوس کاملاً ایمن است. ما فقط فالوورهای واقعی کلاب هاوس را برای شما ارسال می کنیم و هیچ کس نمی تواند تفاوت را تشخیص دهد. شما هرگز شرایط خدمات Clubhouse را نقض نخواهید کرد.

هنگامی که بر روی سمت راست بالای پروفایل خود کلیک می کنید ، می توانید نام کاربری Clubhouse خود را بیابید. به عنوان username@ در پروفایل شما استفاده می شود.

ما معمولاً هر تحویل را تقریباً فوراً شروع می کنیم. در نادرترین شرایط ، تکمیل آن ممکن است 24ساعت طول بکشد.

خیر ، ما هرگز برای ارسال فالوورهای Clubhouse به اطلاعات حساس (مانند پسورد شما) نیاز نداریم. هنگام خرید فالوور کلاب هاوس ، فقط باید نام کاربری خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم کار خود را آغاز کنیم.

بله ، همه فالوورهای کلاب هاوس که برای شما ارسال می کنیم 100٪ واقعی هستند.

افزایش سریع امکان دیدن شدن در شبکه کلاب هاوس را خواهید داشت. سایر کاربران به راحتی شما را پیدا کرده و دنبال خواهند کرد. هرگاه اتاقی را باز می کنید ، هزاران نفر یک اطلاع رسانی فوری دریافت می کنند. در صفحه اصلی Clubhouse ، اتاق شما را به دیگران نشان می دهد که شما را دنبال نمی کنند. اینها تنها برخی از مزایایی است که در مورد خرید فالوور کلاب هاوس مطرح می شود.

Instagram Followers

کلاب هاوس یکی از نوآوری های جدید در دنیای شبکه های اجتماعی است و توانسته در زمان کمی، افراد زیادی را به سمت خود بکشاند. کلاب هاوس با امکانات و قابلیت های منحصر به فردی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، به یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در دنیا تبدیل شده است.

اقبال زیاد مردم و افراد مشهور باعث شده تا کلاب هاوس به بستری مناسب برای گسترش کسب و کار تبدیل شود. یکی از مهمترین فاکتورهایی که موفقیت شما را در شبکه های اجتماعی تضمین می کند، جذب فالوور واقعی است. فرآیند افزایش فالوور کلاب هاوس نیازمند فعالیت مستمر و تعامل گسترده شما در این شبکه اجتماعی است. بنابراین، خرید فالوور کلاب هاوس را می توان راهی میان بر به سمت موفقیت و دیده شدن در کلاب هوس دانست.

در سرویس خرید ممبر کلاب کلاب هاوس ، شما می‌توانید اقدام به خرید ممبر یا فالوور برای کلاب‌های خود در کلاب هاوس کرده و با این کار به محبوبیت هرچه بیشتر کلاب‌های خود در کلاب هاوس اضافه کنید، در این سرویس برنامه ریزی شده است که کیفیت ملاک اصلی باشد و تا حد امکان از قیمت بسیار مناسبی استفاده شود، پس از دریافت فالوورها به کلاب خود در کلاب هاوس رفته رفته با جذابیتی که کلاب شما برای افراد ایجاد می‌کند شاهد جذب مخاطب بیشتر و رشد روزافزون کلاب خود خواهید بود.

کلاب هاوس Clubhouse - انقلاب رسانه های اجتماعی؟

در مقایسه با شبکه های اجتماعی موجود ، کلاب هاوس یک انقلاب واقعی است. ما قبلاً بسیاری از شبکه های اجتماعی را دیده ایم که می آیند و می روند ، اما کلاب هاوس مصمم به ماندن است. اکثر موارد قبلی بر یکی از اشکال ارتباطی ما تمرکز کردند. توییتر عمدتا برای ارتباطات نوشتاری ، اینستاگرام برای محتوای گرافیکی و فیس بوک ترکیبی از هر دو است. کلاب هاوس کاملاً متفاوت است. هیچ راهی وجود ندارد که به شما امکان برقراری ارتباط از طریق محتوای نوشتاری یا گرافیکی را بدهد. این برنامه تنها بر محتوای صوتی تمرکز می کند و بنابراین انقلابی در نحوه استفاده از بسترهای رسانه های اجتماعی ایجاد می کند.

بسیاری از کاربرانی که به طور مرتب از کلاب هاوس استفاده می کنند ، با ما موافق هستند که محتوای صوتی به ما اجازه می دهد تا به یکدیگر نزدیکتر شده و به عادات قدیمی ارتباطی خود بازگردیم. در کلاب هاوس ، انتقال متمدن و دوستانه است. بی ادبی و استدلال تقریباً وجود ندارد. در حالی که در بسیاری از سیستم عامل ها ، بسیاری از افراد در پشت پروفایل های جعلی خود پنهان شده و دیگران را تحریک می کنند. در کلاب هاوس ، شما با صدای واقعی خود صحبت خواهید کرد و احتمال اینکه دیگران محتوای نفرت انگیزی را منتشر کنند کمتر است. فضای فوق العاده دوستانه و پذیرایی است. بسیاری دیگر باعث می شوند بلافاصله در این شرایط احساس راحتی کنید. یکی از مهمترین دلایلی که باعث افزایش محبوبیت کلاب هاوس شده است.

مزیت خرید فالوور کلاب هاوس

مزایای بسیاری در مورد فالوور کلاب هاوس وجود دارد. برخی از آنها را قبلاً ذکر کردیم ، اما ما قصد داریم جزئیات بیشتری در مورد اینکه چگونه آنها دقیقاً به نفع شما هستند ، ارائه دهیم. کلاب هاوس هنوز جوان است و می توانید با اندکی بازاریابی در آن رشد کرد. از طریق محبوب شدن در آنجا ، می توانید در حساب های مختلف اجتماعی خود نیز فالوور جذب کنید.

به طور کلی ، هرچه تعداد فالوئرهای شما بیشتر باشد ، شانس شما برای دیده شدن در شبکه بیشتر است. به محض باز کردن یک اتاق جدید ، همه فالوورهای شما یک پیام فوری دریافت می کنند که شما یک اتاق ایجاد کرده اید. بنابراین ، واضح است که فالوورهای بیشتر برابر با دید شدن بالاتر و در نتیجه شانس بیشتری برای یافتن به اکسپلوور هستند. وقتی تعداد زیادی طرفدار داشته باشید ، در الگوریتم کلاب هاوس به عنوان یک فرد محبوب طبقه بندی خواهید شد. هرچه تعداد موارد زیر بیشتر باشد ، احتمال اینکه به کاربران دیگر پیشنهاد شوید بیشتر است. همانطور که احتمالاً تا به حال متوجه شده اید ، وقتی شخصی را در کلاب هاوس دنبال می کنید ، به طور خودکار کاربران دیگری نیز به شما پیشنهاد می شوند. این ویژگی فقط کابرانی از کلاب هاوس را نشان می دهد که از محبوبیت خاصی در شبکه برخوردارند. وقتی هم اکنون فالوور کلاب هاوس را خریداری می کنید ، می توانید یکی از آن افراد باشید. رشد در کلاب هاوس پیچیده است و شما می توانید مسیر خود را سریعتر طی کرده و فالوور کلاب هاوس خود را به صورت ارگانیک رشد دهید.