پکیج ها

بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید

سابسکرایب یوتیوب

۱۰۰ سابسکرابر یوتیوب
۸۵٬۰۰۰ تومان
۲۰۰ سابسکرابر یوتیوب
۱۳۰٬۰۰۰ تومان
۳۰۰ سابسکرابر یوتیوب
۳۵۰٬۰۰۰ تومان
۱۰۰۰ سابسکرابر یوتیوب
۷۰۰٬۰۰۰ تومان
۲۰۰۰ سابسکرابر یوتیوب
۱٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان

سوالات متداول در مورد خرید سابسکرایب یوتیوب

بله، خرید « سابسکرایب یوتیوب » کاملاً ایمن است. شما هرگز حساب خود را در معرض خطر قرار نمی دهید. همه سابسکرایب هایی که برای شما ارسال می کنیم از کاربران واقعی هستند و هیچ کس نمی تواند تفاوت را تشخیص دهد. شما هرگز شرایط خدمات YouTube را نقض نخواهید کرد.

ما معمولاً سفارش را در مدت زمان کوتاهی تحویل می دهیم. در نادرترین شرایط، ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد.

بله، همه سابسکرایب ها و لایک ها که برای شما ارسال می‌کنیم از کاربران واقعی هستند. این کاربران همچنین می‌توانند ویدیوی شما را ببینند و در صورت لذت بردن از آن نظر بدهند.

Instagram Followers

یوتیوب محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو در جهان است. همه یوتیوب را می شناسند. استفاده از آن بسیار راحت است و حتی برای تماشای یک ویدیو نیازی به ثبت نام ندارد. هزاران کاربر یوتیوب وجود دارند که از این پلتفرم به عنوان درآمد اصلی خود استفاده می کنند. برای اکثر آنها، رسیدن به اوج سخت بوده است. همه زمانی کارشان را با تعدا سابسکرایبر کم شروع کردند و دنبال کنندگان کمی برای کانال یوتیوب خود جمع کردند و ناگهان در مقطعی رشد غیرقابل توقفی پیدا کردند. شما می توانید از راه های مختلف در یوتیوب کسب درآمد کنید. پس از تأیید، می‌توانید قبل از شروع ویدیوتان از تبلیغات استفاده کنید و درآمد ثابت اما کم از YouTube دریافت کنید. از طرف دیگر، می توانید با شرکت های بزرگ برای قرار دادن محصولات نیز همکاری کنید. هر دوی این روش‌ها رایج هستند و زمانی که به درستی انجام شوند، نوید درآمد بالایی را می‌دهند. با این حال، بسیاری از یوتیو‌برهای مشهور اکنون از سرویس های خارجی مانند خدمات سایت اینستافلو برای سرعت بخشیدن به گسترش شبکه خود استفاده می کنند.

یوتیوب - داستانی پر از موفقیت

یوتیوب در سال 2005 راه اندازی شد و به پلتفرم پیشرو در مورد ویدیوها تبدیل شد. ولاگ های خنده دار، مستند، آموزش و اساساً هر چیزی که نیاز دارید وجود دارد. یوتیوب برای هر گونه اطلاعات و سرگرمی گزینه عالی است. آیا به دنبال چیز خاصی هستید؟ می توانید مطمئن باشید که قبلاً یک ویدیوی YouTube در مورد آن وجود دارد! یوتیوب ماهانه بیش از ۲ میلیارد کاربر مختلف دارد. این یک مخاطب هدف نامحدود برای هر محتوایی ایجاد می کند، اما در عین حال رقابتی بی پایان نیز ایجاد می کند. طبق آمار اخیر، بیش از 400 ساعت ویدئو در دقیقه در یوتیوب آپلود می شود. این عدد فوق‌العاده بالایی است و نشان‌دهنده انبوه افرادی است که می‌خواهند در پلتفرم موفق باشند.

ما بسیاری از خدمات مختلف یوتیوب را ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کنند تا حضور خود را در یوتیوب افزایش دهید. می‌توانید لایک‌ها، بازدیدها و سابسکرایب یوتیوب را برای کانال خود خریداری کنید. همه آنها به روش متمایز خود به شما کمک می کنند و کانال شما را برای شناخت بیشتر تقویت می کنند. مهم است که یک نسبت حیاتی از همه آنها را در ذهن داشته باشید. وقتی بازدیدهای یوتیوب را می‌خرید، باید تعداد لایک‌هایی را که در ویدیوی خود دریافت می‌کنید نیز افزایش دهید. همه آنها باید در یک تعادل طبیعی با یکدیگر باشند. پیشنهاد می کنیم به ازای هر 500 بازدید از ویدیوی خود، 100 لایک دریافت کنید. این امر ویدیوی شما را در نسبتی عالی برای تمام آن آمارها نگه می دارد و پتانسیل شما را به حداکثر می رساند. یوتیوب متوجه این موضوع خواهد شد و ویدیوهای شما را بیشتر به سایر کاربران علاقه مند به محتوای شما پیشنهاد می دهد.

از الگوریتم یوتیوب استفاده کنید

آیا تا به حال از طریق یوتیوب مرور کرده اید و نمی دانید که بعداً چه چیزی را تماشا کنید؟ میلیون ها نفر هستند که وضعیت مشابهی داشته اند. حتی ما گاهی اوقات نمی توانیم تصمیم بگیریم که چه چیزی را تماشا کنیم، و فقط به الگوریتم اجازه می دهیم کنترل را در دست بگیرد. فقط پخش خودکار را روشن کنید و از یکی پس از دیگری ویدیو لذت ببرید. و باید بگوییم که یوتیوب همیشه ویدیوهای مناسبی را برای ما پیشنهاد می کند. بیشتر اوقات، ویدیوهای زیادی را پیشنهاد می کند که ما حتی نمی دانیم کدام یک را اول تماشا کنیم. احتمالا شما هم با شرایط مشابهی مواجه شده اید. گاهی اوقات اتفاق می افتد که یوتیوب به طور تصادفی یک ویدیوی عجیب و غریب از چندین سال پیش را پیشنهاد می کند. با نگاه کردن به بخش نظرات، چنین ویدیوهایی را تشخیص خواهید داد و خواهید دید که همه در مورد آنها صحبت می کنند! اما چنین پیشنهاداتی نادر هستند و در بیشتر مواقع، یوتیوب ویدیوهای جدید و پرطرفداری را در این پلتفرم پیشنهاد می‌کند تا آمار خود را افزایش دهد. این ویدیوها یک چیز مشترک دارند: تعداد نسبتاً بالایی از بازدیدها، که در نسبت عالی بازدید به لایک هستند.

این دقیقاً همان چیزی است که می تواند برای ویدیوهای شما نیز بیفتد. ما می توانیم به شما در جذب الگوریتم YouTube کمک کنیم. پس از انجام این کار، ویدیوی شما می تواند تعداد قابل توجهی از مشترکین جدید و نظرات خود را از طریق رشد ارگانیک ثابتی که شما شروع می کنید ایجاد کند. وقتی سابسکرایب یوتیوب ، لایک یوتیوب و بازدید یوتیوب را از وب‌سایت ما خریداری می‌کنید، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا نسبت عالی بین هر سه آمار حیاتی YouTube را به دست آورید. ویدیوی شما نمی تواند فقط هزاران بازدید داشته باشد و حتی یک نفر هم لایک نکرده باشد. این ممکن است در یک جامعه کامل امکان پذیر باشد، اما در YouTube این امکان وجود ندارد.