پکیج ها

بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید

ایمپرشن پست و ریچ اینستاگرام

۱۰۰ ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۴٬۰۰۰ تومان
۲۰ درصد تخفیف
۳٬۰۰۰ تومان
۲۰۰ ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۸٬۰۰۰ تومان
۲۰ درصد تخفیف
۶٬۰۰۰ تومان
۵۰۰ ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۲۰٬۰۰۰ تومان
۲۰ درصد تخفیف
۱۵٬۰۰۰ تومان
1K ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۳۰٬۰۰۰ تومان
۳۵ درصد تخفیف
۲۰٬۰۰۰ تومان
2K ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۶۰٬۰۰۰ تومان
۳۵ درصد تخفیف
۳۹٬۰۰۰ تومان
3K ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۹۰٬۰۰۰ تومان
۳۵ درصد تخفیف
۵۸٬۰۰۰ تومان
5K ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۱۵۰٬۰۰۰ تومان
۴۰ درصد تخفیف
۹۰٬۰۰۰ تومان
10K ایمپرشن و ریچ پست اینستاگرام
۳۰۰٬۰۰۰ تومان
۴۰ درصد تخفیف
۱۸۰٬۰۰۰ تومان
Instagram Followers

ایمپرشن تعداد دفعاتی است که محتوای شما دیده شده است. اگر ایمپرشن شما بیشتر از ریچ شما باشد، نشان دهنده این است که مخاطبان شما چندین بار به محتوای شما سر می زنند. به پست‌هایی که نسبت ایمپرشن به ریچ آن ها زیاد است توجه کنید تا بتوانید کارایی پست ها را بسنجید.

نکته حائز اهمیت این است که این سرویس مربوط به پروفایل های تجاری یا همان بیزینس پروفایل یا بیزینس اکانت اینستاگرام می باشد . پیش از هر چیز باید بدانید که لازمه ایجاد پروفایل تجاری، خصوصی نبودن حساب کاربری است.

ایمپرشن در اینستاگرام چیست؟

معیارهای زیادی در اینستاگرام وجود دارد که هنگام تجزیه و تحلیل یک اکانت باید به آنها توجه کرد. تعداد کل پست ها ، تعداد فالوورها ، ...

اما دو معیار اصلی وجود دارد که برای درک عملکرد یک اکانت مهم است: ریچ اینستاگرام و ایمپرشن اینستاگرام. ممکن است به نظر برسد که این دو عبارت یکسان هستند اما اینطور نیست. در حالی که ریچ مربوط به تعداد افراد است ، ایمپرشن برای تعداد دفعات نشان داده شدن پست می باشد. ایمپرشن اینستاگرام تعداد دفعات بالقوه ای است که فالوورها می تواند پست ها را در اینستاگرام مشاهده کند.

ریچ در اینستاگرام چیست؟

ریچ اینستاگرام تعداد حساب های منحصر به فردی است که این یک پست را دیده اند. این معیار نیز یک تخمین است و ممکن است دقیق نباشد. این به این دلیل است که نمی توان فهمید که آیا کسی به طور موثر این پست را دیده است زیرا همه در حال چرخش صفحه نمایش خود هستند.