سوالات متداول

خیر،با توجه به اینکه فالوورهای ما فعال هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده وحذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

بله،سایت اینستافلو تضمین می کند که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

خیر، هیچ کس متوجه نخواهد شد . اطلاعات سفارش های شما همانند بسیاری از برند ها و چهره های محبوب نزد اینستافلو کاملا محرمانه خواهد ماند.

در صورتی که سفارش شما به هر دلیل انجام نشود، مبلغ آن به شما بازگشت خواهد شد.

تمام سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن برای شما ثبت می شوند و فالوور ها لایک ها یا بازدید های شما ساعتی بعد از سفارش پدیدار می شوند.

بله. همه پروفایل های شخصی و تجاری قادرند ازطریق اینستافلو به خرید لایک، فالوور و بازدید برای صفحه خود بپردازند. اما نکته مهم این است که پس از ثبت سفارش و در حین انجام آن، به هیچ عنوان نباید پیج شما در حالت خصوصی یا private قرار داشته باشد.

خیر. پس از ثبت سفارش و در حین فرایند افزایش فالوور، لایک یا بازدید به هیچ وجه نباید آی دی صفحه خود را تغییر دهید. در صورتی که به این موضوع بی توجه باشید و با تغییر آی دی مشکلی در انجام سفارش شما رخ دهد، مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.

پس از انتخاب پکیج دلخواه خود، می توانید در بخش مربوطه آی دی اینستاگرام یا آدرس پست مد نظر خود را وارد نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش آموزش سایت مراجعه کنید.

اینستاگرام
آموزش نحوه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام
در این قسمت می توانید نحوه ثبت سفارش برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را مشاهده کنید
مشاهده
کلاب هاوس
آموزش نحوه خرید فالوور کلاب هاوس
در این قسمت می توانید نحوه ثبت سفارش برای خرید فالوور کلاب هاوس را مشاهده کنید
مشاهده